Nakładka na fotel samochodowy KULIK-SYSTEM - OKAZJE

chwilowy brak towaru

 • Producent: Kulik-System
 • Kategoria: Krzesła i fotele biurowe

Nakładka na fotel samochodowy w odcieniu czarnym

Wprowadzenie:

Kręgosłup w trakcie jazdy stale walczy z zakłóceniami równowagi, jego praca to ciągłe napięcie i koordynacja odchyleń ciała. Jazda nie zezwala na pełen komfort oparcia stóp na podłodze, stąd jest on poddany naciskom jeszcze pokaźniejszym podczas siedzenia na krześle.

Dyskomfort fizyczny utrudnia koncentrację, czyni jazdę nieprzyjemną i zmusza do częstych przerw.

Profilaktyczno-rehabilitacyjna nakładka KULIK SYSTEM® na fotel samochodowy oparta jest na rewolucyjnym systemie pozwalającym zapobiegać schorzeniom kręgosłupa. Amortyzuje wstrząsy, usuwa naprężenie i zmęczenie mięśni, gwarantując wysoki komfort w trakcie jazdy samochodem. Utrzymuje kręgosłup w fizjologicznej pozycji, co pozwala uniknąć bólu i urazów oraz sprawia rozszerzenie przestrzeni dla pracy serca i płuc.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z stosowanIA NAKŁADKI

 • komfortowa i funkcjonalna jazda samochodem
 • profilaktyka, a także czynne działanie zmierzającedo przywrócenia właściwego ułożenia kręgosłupa w trakcie prowadzenia pojazdu
 • usuwanie bólu pleców, kręgosłupa, barków i karku spowodowany wibracjami,, a także długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji
 • elastyczna praca kręgosłupa na odcinku łuku lędźwiowego
 • zapobieganie pogłębieniu istniejących już deformacji kręgosłupa i ochrona przed wystąpieniem nowych
 • masaż mięśni przykręgosłupowych w trakcie jazdy
 • wstrząsy przenoszone z podwozia samochodu nie powodują mikrourazów kręgów.
 • zmniejszenie ucisku na okolice krocza i cewkę moczową
 • izolacja termiczna od zimnego albo zbyt gorącego fotela
 • zapobieganie garbieniu się w trakcie jazdy

stosowanie nakładki profilaktyczno-rehabilitacyjnej KULIK SYSTEM® na fotel samochodowy pozwala na uniknięcie bólu i urazów kręgosłupa nawet podczas wielogodzinnej jazdy. Polecana jednocześnie dla kierowców, jak i pasażerów.

Sposób umieszczenia zestawu na fotelu:

Górną część wstępnie mocujemy paskiem (z klamrą regulacyjną) za zagłówkiem fotela, a następnie mocujemy drugim paskiem środkową część obejmując fotel w połowie wysokości oparcia. Naprężamy część górną dolnymi taśmami przechodzącymi na styku oparcia i siedziska i zapinamy je za oparciem na wysokości jego dolnej części. Składnik profilaktyczno-rehabilitacyjny – siedzisko – umieszczamy dołkami pod guzy kulszowe realnie najdalej w kierunku oparcia fotela. Guzy kulszowe miednicy powinny znajdować się w dołkach elementu ułożonego na siedzisku fotela. Siedząc na fotelu w postawie wyprostowanej w łuku lordozy lędźwiowej umieszczamy komponent górny węższą częścią do góry na wysokości zwężenia pomiędzyłopatkowego. W zależności od budowy ciała i wygięcia łuku lordozy lędźwiowej mamy możliwość przemieszczenia na taśmach elementu górnego do pozycji, która wymusza przyjęcie fizjologicznego kształtu kręgosłupa.

Opis

Jeżeli spędzasz dużo czasu w samochodzie, pomyśl o tym,adekwatnie zabezpieczyć swój kręgosłup przed przeciążeniami, wynikającymi z siedzenia w niewłaściwej pozycji. Dzięki temu widocznie obniżysz niebezpieczeństwo bólu stawów i mięśni kręgosłupa i poprawisz samopoczucie. Starczy zaopatrzyć się w optymalnyą nakładkę na siedzenie, dzięki której w trakcie jazdy będziesz przybierać właściwą pozycję.

Prezentowana nakładka producenta Kulik-System broni kręgosłup przed zakłóceniami równowagi, zbyt długim napięciem, a także silnymi drganiami, które z pewnością pojawiają się w trakcie długiej jazdy samochodem. To artykuł posiadający charakter profilaktyczno-rehabilitacyjny. Wspaniale amortyzuje wstrząsy, zniża napięcie mięśni i wymusza siedzenie we właściwej pozycji. Nakładkę można zamontować jednocześnie na przednie, jak i na tyle siedzenia. Część pionowa przytwierdzana jest do oparcia za pomocą systemu pasów na zatrzaski na wysokości kręgosłupa lędźwiowego. Górny fragment biegnie aż do szyi.

Dolna część nakładki wyekwipowana jest w dwa otwory, które jednocześnie dopływ powietrza, jak i sprzyjają ulepszonemu krążeniu krwi w okolicy krocza i cewki moczowej. Dzięki czemu produktowi będziesz mógł wygodnie podróżować przez niemało godzin.

odcienie: Czarny

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Krzesła i fotele biurowe